Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Masanów - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom Masanów

Masanów,wielkopolskie

260 000 zł90 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom do remontu z dużą działką Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny z lat 60-tych, położony w spokojnej miejscowości oddalonej o zaledwie 18 km od Ostrowa Wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

630 000 zł97,08 m² 6 489,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nowoczesne domy w Topoli Małej tuż przy granicy Ostrowa Wielkopolskiego. Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast klaksonów i widok na las brzmi dobrze? Tak.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł452,01 m² 2 322,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:166 m²

Atrakcyjna kamienica inwestycyjna w centrum Kalisza 452 m Na sprzedaż klimatyczna kamienica położona przy ul. Złotej w samym sercu Kalisza, w bezpośredniej bliskości rynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł40,57 m² 8 257,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy zadbane, dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. 1. Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 40,57 m usytuowane jest na 4 piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kalisz

Kalisz(Masanów + 19 km)

490 000 zł7 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka oddalona około 5 km od Kalisza w Zagorzynie o pow. 7000 m2 z możliwością wybudowania hali o pow. ok 3000 m2. Istnieje mozliwośc powiększenia działki o kolejne 6300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł54 m² 6 648,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy państwu mieszkanie na sprzedaż po generalnym remoncie, bezczynszowe, dwupokojowe o powierzchni użytkowej 54m2 z przynależną do niego piwnicą o powierzchni użytkowej 14,60m2.

Szczegóły ogłoszenia

983 000 zł160 m² 6 143,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:954 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 160 m2 w podkaliskiej miejscowości Szałe. Budynek mieści się na działce o powierzchni 954 m2 przy ul. Morelowej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł43,48 m² 13 827,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do naszego biura w Kaliszu przy ul. Górnośląskiej 37, na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł112,10 m² 5 075,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł5 200 m² 95,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż, okolice Ostrowa Wielkopolskiego, gmina Ostrów Wielkopolski. Oferuje do sprzedaży teren o powierzchni 5200 mkw, usytuowany w miejscowości Wtórek w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Kalisz(Masanów + 19 km)

650 000 zł95 m² 6 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:95 m²

Na sprzedaż Dom Parterowy o powierzchni użytkowej 95 m2 m2 w Kaliszu Parter domu 95 m2 Poddasze do dowolnej adaptacji 80 m2 Dwa duże garaże w części zaniżonej oraz piwnica , kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Masanów

Masanów,wielkopolskie

60 000 zł15 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż udział 1/2 cz. w nieruchomości stanowiącej las o pow. ok. 1.5 ha położony bezpośrednio przy trasie Ostrów Wlkp. - grabów (masanów). Las ok. 60-letni, sosnowo-brzozowy. Oferta.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij